CKC BRAND & CO müşterileriyle güvenli bir ilişki sağlamak için  ürün çeşitliliğine, verimli bir hızlı teslimat sistemine ve  satış sonrası hizmete başvurur.  Beşinci kıtaların dört bir yanında  yeni pazarların önemli derecede genişlemesini sağlamakta başarılı olduk. Bunun nedeni yenilmez fiyatlarımız ve hızlı teslimat sistemimizin yanı sıra rekabetçi ürün kalitemizdir. Politikamız müşteri odaklı bir politikadır. Bu yüzden, üretim kapasitesi standartlarını zenginleştirmek ve toplam kalite kontrol sağlamak için ileri teknoloji ve güçlü yazılım araçlarına önemli yatırımlar yaparak yeniliği tercih ediyoruz.

          Yedek parça ürünlerimiz; 

  • İş makineleri;

CATERPILLAR, KOMATSU, CUMMINS…

  • Kamyon/TIR ve otobüsler şunları içerir;

MERCEDES, MAN, VOLVO, SCANIA, DAF, IVECO

  • Traktörler şunları içerir;

DEUTZ, PERKINS, JOHN DEERE, UTB, ZETOR, FIAT, FORD, HATZ, LOMBARDINI

CKC BRAND & CO. gelecekteki kararları yaparken sık sık başvurulacak olan iki temel ilke üzerine vurgu yapmak amacıyla mücadele eder: 

  • “”MÜŞTERİYE ODAKLANMA”
  • “Stratejik karar yapmada PAYLAŞIM VE KATILIM

 

Bu strateji, ürün liderliği ve modern üretim süreçlerine yönelik yürütücü kuvvetimizi tamamlıyor.

Mükemmeliyeti elde etmek, sadece şirketin gurup hedefleri ile tutarlı amaçlar için uğraşan sıkı bir takım çalışması vasıtasıyla elde edilebilen temel amacımızdır.

Bu iddialı bir mücadeledir, ancak emsalsiz ve kırk yılda elimize bir kez geçecek bir fırsata sahibiz ve şu andan itibaren geç olmayacak şekilde artık kazanmak için oynama zamanıdır.

Tanım
Karşı referans:
Alternatif referans numarası

(Tüm marka isimleri ve orijinal parça numaraları (bu web sayfasındaki) yalnızda kimlik amacıyla kullanılıyor)

Tam yetkili  CKC BRAND & Co

CKC BRAND & Co.yedek parça imalatı & ihracatı ile ilgili bir Türk faaliyetidir. Kardeş bir bağlı şirketimiz olan  Paşa Çelik şirketi sayesinde son 28 yıldır otomotiv yedek parçaları ile ilgili bu iş alanının ihtiyaçlarını karşılıyoruz.  Bugün, gurup, özel faaliyet alanında ki birçok amaçta bütünleşme ve  aktif işbirliği kapasitesini simgeleyen bir şirketler kombinasyonu içeriyor.

 

Bu gurup aşağıdaki 5 ayrı şirketi içeriyor::

- CONSTRUCTION EQUIPMENT MACHINE SPARE PARTS CO., (İŞ MAKİNESİ YEDEK PARÇALARI ŞİRKETİ)

- AIR BRAKE EQUIPMENT CO., (HAVA FRENİ EKİPMAN ŞİRKETİ)  

- CLUTCH SYSTEM PRODUCER CO.,  (DEBRİYAJ SİSTEMİ İMALATÇI ŞİRKETİ)

-ENGINE VALVE PRODUCER CO.,   (MOTOR VALFI İMALATCI ŞİRKETİ)

- PISTON AND CYL. LINER PRODUCER CO. (PİSTON VE SİSLİNDİR CEKET İMALATÇI ŞİRKETİ)

 

Şirketimiz Konya-Türkiye’de 6000 metrekarelik bir alanda  bulunuyor.  Bunlar otomotiv alanı için hammaddeden yapılan tüm yedek parça ürünlerin tedarikini düzenlerler. Ayrıca, bunlar hızlı  & yüksek sınıf servis sağlarlar.  

CKC BRAND & CO, stratejik bir coğrafi konumda, gurubun yüksek derecedeki ürün kalitesini korumak için esas olan, yedek parça sevkıyat akışını optimize edebilir. Esasen, müşterilerimize kapsamlı bir  birinci kalite otomotiv yedek parça alanı sağlamak için uğraşıyoruz.  Bu performansı elde etmek için, hem kalite hem de miktar açısından en beklenmedik talepleri bile karşılamak amacıyla, daima güvenli bir stok sağlayarak her bir malın kullanılabilirlik seviyesini ve akışını kontrol eden etkili bir yöntemi tercih ediyoruz.  Şirketimiz, müşteri memnuniyetini sağlamakta satış sonrası hizmete ve tüm şirket ile ilgili esas bir öğeye/elemana sahiptir.

Hepsi orijinal  CKC BRAND & CO parçaları olan parçalar, mükemmel bir örgütsel kapasite ve de yedek parça stoku tutma konusundaki ölçülü bir politika sayesinde Türkiye’nin dört bir yanında ve dünya çapındaki 20’den fazla şirkette bulunabilir.

CKC BRAND & CO. daima yeniliğin zirvesindedir ve zengin bir geçmişe ve maharete istinat eder. Bugün, Türkiye’deki  bu iş alanında öncü şirketler arasındadır. Ürünlerimiz uluslar arası pazarın yanı sıra yerel pazarda da  hazır bir kabul görüyor.

Mercedes, Man, Volvo, Scania, Deutz, Perkins, J. Dere, Hatz, Lombardini, Ford için parça üretip satıyoruz. Ürünlerimiz Caterpillar, Cummins, Komatsu yedek parçaları gibi önemli parçalara yayılır.